Okna

Firma BESSY POLSKA Sp. Z O.O. przy współpracy z firmamą EUROCOLOR oferuje produkty markowe, wykonane z należytą starannością, przynoszące konkretne i wyraźne korzyści. Podstawowym założeniem proponowanych rozwiązań jest połączenie aspektów dotyczących wysokiej jakości, gwarancji bezpieczeństwa, zarządzania energią i komfortu obsługi na długie lata. Produkty firm EUROCOLOR są produktami o najwyższym standardzie europejskim.

Więcej

Drzwi

Drzwi zewnętrzne, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być: - trwałe - estetyczne - funkcjonalne

Więcej

Tarasy

Co to jest? Kompozyt wyglądem i zapachem przypomina drewno, jednak różni się swoimi właściwościami. Przedewszystkim NIE ABSORBUJE WODY, przez co staje się bardzo wytrzymały na niekorzystne warunki atmosferyczne. NIE WYMAGA KONSERWACJI ani impregnacji, nie ma potrzeby odnawiania go po okresie zimowym. Raz nadany kolor pozostaje e , co oprócz walorów estetycznych ma także wymierne korzyści finansowe. Kompozyt może być łączony w taki sam sposób jak drewno za pomocą śrub lub wkrętów. Do jego montażu stosowane są podobne narzędzia i akcesoria. W swoich realizacjach stosujemy innowacyjny i nowoczesny, system montażu klipsowego. Zalety Kompozytu Drewna

Więcej

Rolety

Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki. Ciepło tracone jest głównie przez drzwi oraz okna. Rolety zewnętrzne pozwalają zatrzymać je w budynku. Mniejsze straty ciepła to spore oszczędności. Rolety zewnetrzne zapewniają również ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem.

Więcej

Bramy garażowe

Bramy segmentowe Bramy segmentowe należą obecnie do najczęściej stosowanych zamknięć obiektów przemysłowych, garaży i innych budynków. Ich zalety to różnorodność wariantów, zabezpieczenie przed uszkodzeniem przez montaż od strony wewnętrznej, a także łatwość wymiany poszczególnych elementów.

Więcej

Usługi budowlane

Strona w budowie ...

Więcej