Drzwi Aluminiowe

Aluminium posiada wiele zalet, które my potrafimy dobrze wykorzystać. Dzięki temu nasze drzwi sprawdzają się w tysiącach budynków. Klienci od lat wybierają produkt, któremu w pełni można zaufać, zapewniający najwyższy komfort i bezpieczeństwo, a do tego wyróżniający się bardzo dużą trwałością.

NT 50

System 1-komorowy NT-50 bez przekładki termicznej nazywany potocznie systemem „zimnym” przeznaczony jest głównie do zabudowy wewnętrznej. Dzięki szerokości profili 52 mm odróżnia się na rynku od innych aluminiowych systemów bez przekładki termicznej, trwałością i żywotnością.

Więcej

PT 52

System 2-komorowy PT-52 (tzw. „ciepły”) przeznaczony jest do wykonywania zabudowy zewnętrznej, dzięki zastosowaniu przekładki termicznej. PT-52 to system wielu możliwości technologicznych przy wykonywaniu różnego rodzaju okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych.

Więcej

PE 78

Okna i drzwi PE-78 to system 3-komorowy, zakwalifikowany do grupy materiałowej 1.0, spełniający wysokie wymagania stawiane izolacyjności termicznej. To system nie idący na kompromis w starciu z uciekającym ciepłem i dużymi gabarytami konstrukcji

Więcej

PT 60

Okna i drzwi NT-60 to system 3-komorowy, który dzięki bardzo dobrej izolacyjności termicznej, zyskał uznanie wśród inwestorów o wyższych wymaganiach oszczędności energii z zachowaniem zalet, jakie dają konstrukcje wykonane z aluminium. Okna i drzwi NT-60 z sukcesem znajdują zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym.

Więcej