Drzwi drewniane wewnętrzne

- drzwi Intenso
W różnych opcjach wyposażenia , sprawdzających się w tradycyjnych, a także awangardowych dekoracjach wnętrz, dostępne są drzwi Intenso. Mogą być one wyposażone w dodatkowe udogodnienia, w tym przykładowo zamki magnetyczne, a także wykonane z atrakcyjnymi wybarwieniami oklein sprzedawanych w naszym sklepie produktów.
- drzwi Porta
Solidną i wytrzymałą opcją wyposażenia budynku są drzwi Porta, które dostępne są w naszej ofercie w wielu zróżnicowanych wersjach. To przede wszystkim produkty wewnątrzlokalowe lakierowane, a także stworzone w syntetycznej czy naturalnej okleinie, które są dostępne również w ramach specjalistycznych zastosowań w opcji technicznej.
- drzwi DRE
Jedną z najpopularniejszych propozycji wśród naszych ofert wyposażenia wnętrz są drzwi DRE. To drewniana stolarka otworowa, która cechuje się zarówno walorami praktycznymi, jak i odpowiednią estetyką poprzez zastosowanie nowoczesnych wzorów wykończeń, z wykorzystaniem matowych, połyskowych lub malowanych produktów.
- drzwi Erkado
Wyposażone w efektowne okleiny, a także chociażby nowoczesne elementy szklane są drzwi Erkado. To atrakcyjna oferta drzwi ramiakowych przylgowych oraz bezprzylgowych do różnych domowych pomieszczeń, a także płytowych, które są dostępne również dla Państwa w dodatkowo wzmocnionej wersji przeciwpożarowej.
- drzwi Pol-skone
Bogatą i zróżnicowaną ofertę przygotowaliśmy dla Państwa proponując drzwi Pol-skone. To rozwiązania przede wszystkim dla osób ceniących nowoczesny sposób wykończenia domowego wnętrza, chociażby w kolorze czarnym. Mogą one być wykorzystywane do uniwersalnych zastosowań, jako drzwi do łazienki, kuchni czy salonu.
- drzwi Agmar
Funkcjonalnością, a także gwarancją bezpieczeństwa odznaczają się drewniane drzwi Agmar, które znajdują się w naszym asortymencie wraz z niezbędnymi akcesoriami, w tym choćby wkładkami czy klamkami. Są to produkty dostępne w kilkunastu wersjach aranżacji w stylu klasycznym, a także nowoczesnych wykończeniach, w wersji z oknami lub bez nich.

 

Pobierz katalog drzwi Intenso

Pobierz katalog drzwi Porta

Pobierz katalog drzwi DRE

Pobierz katalog drzwi Erkado

Pobierz katalog drzwi Pol-Skone

Pobierz katalog drzwi Agmar