Okna

Firma BESSY POLSKA Sp. Z O.O. przy współpracy z firmamą EUROCOLOR oferuje produkty markowe, wykonane z należytą starannością, przynoszące konkretne i wyraźne korzyści. Podstawowym założeniem proponowanych rozwiązań jest połączenie aspektów dotyczących wysokiej jakości, gwarancji bezpieczeństwa, zarządzania energią i komfortu obsługi na długie lata. Produkty firm EUROCOLOR są produktami o najwyższym standardzie europejskim.

Więcej

Drzwi

Drzwi zewnętrzne, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być: - trwałe - estetyczne - funkcjonalne

Więcej

Rolety

Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki. Ciepło tracone jest głównie przez drzwi oraz okna. Rolety zewnętrzne pozwalają zatrzymać je w budynku. Mniejsze straty ciepła to spore oszczędności. Rolety zewnetrzne zapewniają również ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem.

Więcej

Bramy garażowe

Bramy segmentowe należą obecnie do najczęściej stosowanych zamknięć obiektów przemysłowych, garaży i innych budynków. Ich zalety to różnorodność wariantów, zabezpieczenie przed uszkodzeniem przez montaż od strony wewnętrznej, a także łatwość wymiany poszczególnych elementów.

Więcej

Usługi budowlane

Strona w budowie ...

Więcej

Tereny zielone

Realizujemy kompleksowo prace związane z budową ogrodu

Więcej