Drzwi DRE Warszawa

Bessy Polska oferuje najwyższej jakości drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne dla każdego klienta – wśród nich znajdują się drzwi DRE w różnych wariantach do wyboru!

Firma DRE jest jednym z najpopularniejszych producentów stolarki drzwiowej w Polsce. W jej katalogu można znaleźć szeroką gamę drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, które wyróżniają się efektownymi wzorami. Można dopasować je do każdej aranżacji – tej klasycznej oraz tej nowoczesnej.

Dzisiaj drzwi DRE można zobaczyć w wielu polskich domach. Są lubiane ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, różnorodność wzorów i kolorów, a także przystępne ceny.

W asortymencie firmy DRE można znaleźć wiele modeli drzwi, w tym między innymi są to:

  • drzwi wejściowe – zewnętrzne
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi techniczne
  • dostawki do drzwi
  • naświetla / doświetla do drzwi
  • systemy przesuwne
  • akcesoria drzwiowe, w tym klamki, szyldy, kratki wentylacyjne, wkładki do drzwi

Firma DRE wykonuje swoje drzwi w konstrukcjach ramowych oraz płytowych. Są to drzwi produkowane z najlepszej jakości materiałów, w tym między innymi z modnych obecnie płyt na wysoki połysk, a także drzwi z naturalnymi okleinami. DRE oferuje ponadto drzwi szklane wewnątrzlokalowe, drzwi składane. Skrzydła dostępne są w wariantach przylgowym oraz bezprzylgowym.

Dużą zaletą drzwi DRE jest różnorodność wzorów oraz kolorów do wyboru. Dzięki temu mogą być one dopasowane do wielu przestrzeni. DRE to drzwi nowoczesne, w tym także z efektownymi przeszkleniami, a także drzwi, które będą mogły świetnie sprawdzać się w bardziej klasycznych aranżacjach.

W naszym salonie Bessy Polska oferujemy szeroką paletę drzwi DRE przeznaczonych do montażu na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Dostarczamy także inne dodatki do drzwi od DRE oraz akcesoria drzwiowe.

Służymy fachową pomocą w doborze najlepszych drzwi DRE. Nasi pracownicy będą mogli doradzić, jaka stolarka tego producenta będzie mogła sprawdzić się najlepiej w danym budynku oraz aranżacji.

Bessy Polska – drzwi DRE Warszawa – zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym salonie!