Drzwi Porta Warszawa

Salon drzwi i okien Bessy Polska prezentuje drzwi Porta w wielu wariantach do wyboru – zakupią u nas Państwo najlepsze drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne od tego znanego producenta z Polski. Skorzystaj z naszych usług i postaw na stylowe, funkcjonalne oraz trwałe drzwi na lata!

Firma Porta rozpoczęła swoją działalność przeszło 25 lat temu. To właśnie wtedy powstał jej pierwszy zakład produkcyjny zlokalizowany w Bolszewie koło Wejherowa zajmujący się produkcją skrzydeł drzwiowych. Dzisiaj posiada kilka zakładów produkcyjnych oraz jest jednym z liderów na polskim rynku stolarki budowlanej. Eksportuje także swoje drzwi do innych krajów świata. Drzwi Porta uzyskały również wiele nagród branżowych.

Porta to drzwi spełniające najwyższe standardy wzornicze oraz jakościowe. Firma dba także o bezpieczeństwo swoich produktów, co potwierdzają między innymi odpowiednie certyfikaty uzyskane z Instytutu Techniki Budowlanej.

Bogata gama drzwi Porta przeznaczonych na zewnątrz oraz do wnętrz budynków powoduje, że to sprawdzona propozycja do wielu różnych przestrzeni oraz aranżacji. Doceniło je już wielu klientów!

W asortymencie firmy Porta można znaleźć między innymi:

  • drzwi wejściowe do mieszkań i domów, w tym także bezpieczne drzwi antywłamaniowe
  • drzwi wewnętrzne w różnych stylach, z przeszkleniami oraz bez przeszkleń
  • drzwi techniczne, w tym ognioodporne, dźwiękoszczelne oraz antywłamaniowe
  • drzwi łamane i suwane
  • dodatki do drzwi

Różnorodne wzory i kolory drzwi Porta powodują, że można wpasować je w rozmaite aranżacje, w tym we wnętrza nowoczesne oraz o tradycyjnym designie. Dzięki nim można tworzyć spektakularne przestrzenie.

W naszym salonie Bessy Polska mogą Państwo zamówić wszystkie warianty drzwi Porta. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli otrzymać to, czego najbardziej potrzebują. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Bessy Polska – drzwi Porta Warszawa – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym salonie!