Okna Veka Warszawa

Oferujemy nowoczesne okna Veka wykonane z tworzyw sztucznych w wielu wariantach do wyboru. W salonie Bessy Polska czeka na Państwa szeroka gama okien PCV tej marki. Służymy profesjonalnym doradztwem przy doborze najlepszych modeli okien Veka!

Veka Polska Sp. z o.o. to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w Skierniewicach. Należy ona do międzynarodowej grupy Veka, która produkuje profile PCV na wszystkich kontynentach. Veka to ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie produkcji okien oraz drzwi z tworzywa sztucznego.

Oferta firmy Veka to pełna gama produktów do wyboru, które tworzone są z naciskiem na wykorzystanie zaawansowanych technologii, spełnienie indywidualnych potrzeb klientów, a także podążanie za najnowszymi trendami we wzornictwie budowlanym. Każda kolekcja okien Veka jest potwierdzeniem, że są one sprawdzonym zakupem dla każdego klienta.

Okna Veka to doskonały wybór do wielu obiektów, w tym do domów oraz mieszkań. Firma dostarcza również nowoczesne okna przeznaczone do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego, które wyróżniają się znakomitym współczynnikiem przenikania ciepła. Zgodnie z normą PN-EN 12608 zaliczane są one do klasy A.

W asortymencie firmy Veka można znaleźć profile PCV w kilku wariantach do wyboru, w tym:

  • profile 82 mm
  • profile 76 mm
  • profile 70 mm

Na szczególną uwagę zasługuje także szeroka gama wzorów i kolorów okien Veka, dzięki czemu mogą być one indywidualnie dopasowane do konkretnego miejsca ich montażu. Od strony zewnętrznej okna mogą być wyposażone również w aluminiowe nakładki.

W naszym salonie Bessy Polska jesteśmy skupieni na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też zapewniamy im pełną i profesjonalną obsługę w doborze najlepszych okien z oferty firmy Veka. Gwarantujemy także fachowy montaż stolarki – posiadamy wykwalifikowane ekipy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, jesteśmy stale do dyspozycji.

Bessy Polska – okna Veka Warszawa – zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu!