Rolety Comfort Warszawa

Comfort to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby zmniejszyć swoje rachunki. Ciepło tracone jest głównie przez drzwi oraz okna. Rolety zewnętrzne pozwalają zatrzymać je w budynku. Mniejsze straty ciepła to spore oszczędności. Rolety Comfort zapewniają również ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem.

System
System rolet nadstawnych PVC do zespolenia z oknem – utrudniający włamanie i zapewniający ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem, zarówno dla budownictwa istniejącego, jak i nowo powstającego.

Skrzynka
Skrzynka o wysokości 165 mm lub 205 mm z klapą rewizyjną do celów serwisowych – zapewniająca nowatorski i spójny wygląd z elewacją budynku, dzięki możliwości zabudowy oraz gwarantująca komfort użytkowania na długie lata.

Pancerz
Pancerz z wypełnieniem pianką poliuretanową tworzący pomiędzy roletą a oknem tzw. poduszkę powietrzną, zapewnia dodatkową energooszczędność a także ochronę przed wiatrem, uciążliwym hałasem i ciepłem w słoneczne dni (efekt podwójnej ściany). Odpowiednia konstrukcja pancerza zapewnia jego komfortową i cichą pracę podczas zwijania / rozwijania, a aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza gwarantuje jego trwałość i niezmienność kolorów na wiele lat.

Moskitiera
Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery (skrzynka 205 mm) z hamulcem spowalniającym zwijanie, zabezpieczającym przed gwałtownym zwinięciem siatki – zapewnienie skutecznej ochrony przed owadami przy otwartym oknie.

Sterowanie
Komfortowa obsługa, dzięki różnym systemom napędów:

  • ręczny: pasek lub korba;
  • elektryczny przewodowy: silnik z tradycyjnym wyłącznikiem – zapewniający łatwe podnoszenie i opuszczanie nawet ciężkich rolet;
  • elektryczny przewodowy: silnik z indywidualnym programatorem czasowym – zapewniający automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie lub podczas nieobecności w domu;
  • radiowy: silnik ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym o unikalnej częstotliwości 868 mhz – umożliwiający komfortową i dziecinnie prostą obsługę za pomocą pilota, jak i automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie.

Rodzaj zabudowy
Budowa i specyfikacja skrzynki umożliwia częściową zabudowę od zewnątrz lub wewnątrz jak i pełną zabudowę, pozwalając na adaptację rolety do indywidualnych potrzeb.

Parametr
Rewelacyjny parametr Uf = 0,69 W/m2K.

Gwarancja
Rolety białe i kolorowe: 3 lata. Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.

Kolorystyka
Standard: biały. Wersje kolorystyczne: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg. palety kolorów EUROCOLOR. Pancerz rolet lakierowany na wiele kolorów RAL.

Unikalne właściwości

  • wysoka sztywność profili – skutecznie zapobiega uginaniu się skrzynki roletowej i zapewnia komfortowe funkcjonowanie przez wiele lat;
  • klapa rewizyjna z wygodnym uchwytem – zapewniająca wygodny dostęp do wnętrza skrzynki w przypadku konserwacji;
  • możliwość zamocowania kotw montażowych – zapewniających pewny i stabilny montaż rolety i okna.
  • system umożliwiający zastosowanie podziału moskitiery – zapewniający indywidualne opuszczanie i podnoszenie moskitiery w każdej z kwater okna.