Nasza firma Bessy Polska oferuje kompleksowe usługi w ramach sprzedaży okien oraz drzwi od wielu renomowanych producentów. Dodatkowo, zapewniamy naszym klientom profesjonalny montaż drzwi i okien prowadzony przez naszych wykwalifikowanych montażystów!

W Bessy Polska doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe zamontowanie stolarki okiennej oraz drzwiowej. Tylko wtedy będzie mogła ona pełnić swoją funkcję – zapewniać właściwy poziom termoizolacji, bezpieczeństwa, a także funkcjonalności. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy także fachowe usługi montażowe dla stolarki budowlanej.

Swoje usługi w tym właśnie zakresie kierujemy zarówno do klientów indywidulnych, jak również biznesowych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy są również odpowiednio przeszkoleni, co gwarantuje najlepszą jakość wykonania usługi.

W Bessy Polska dostępne są:

  • montaż okien i drzwi
  • wymiana okien i drzwi

Prowadzona przez naszych fachowców wymiana drzwi oraz okien i ich montaż to kompleksowa usługa, która obejmuje usunięcie obecnej stolarki, a także zamontowanie nowej zgodnie z wymaganiami producentów. Przeprowadzamy także ciepły montaż, który ma duże znaczenie w przypadku stolarki energooszczędnej, pasywnej.

Zlecenie montażu stolarki budowlanej w naszym salonie pozwala na zachowanie pełnej ochrony gwarancyjnej u producentów!

Usługa montażu prowadzona jest w przystępnej cenie. Decydując się na zakup okien i drzwi wraz z montażem, mogą zapłacić Państwo jeszcze niższą cenę ze względu na obniżenie podatku VAT.

Nasza firma dysponuje również zapleczem transportowym – dowieziemy okna i drzwi na miejsce. Skupiamy się przede wszystkim na obsłudze klientów w okolicy Warszawy oraz w województwie mazowieckim.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług w salonie Bessy Polska, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Bessy Polska – montaż okien i ich wymiana, montaż i wymiana drzwi Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!