Salon z drzwiami i oknami Bessy Polska to nowoczesna stolarka budowlana przeznaczona dla każdego klienta. Od ponad 12 lat zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży okien oraz drzwi na rynku lokalnym i międzynarodowym. Dzisiaj zapewniamy dostęp do szerokiej gamy produktów dla najbardziej wymagających!

Nasz sklep z drzwiami i oknami prowadzi współpracę z wieloma uznanymi producentami stolarki z Polski oraz innych krajów, w tym między innymi firmami Agmar, DRE, Eurocolor, Pol Skone, Porta, Wikęd, Intenso, Schuco, Rehau.

Salon drzwi i okien Bessy Polska jest dostępny dla Państwa w miejscowości Stare Babice przy ulicy ul. Gen. T. Kutrzeby 86, w pobliżu Warszawy. To tutaj mogą Państwo zapoznać się z naszym asortymentem oraz uzyskać fachowe porady od naszych specjalistów dotyczące doboru odpowiedniej stolarki.

W naszym asortymencie znalazły się w szczególności:

  • drzwi zewnętrzne i wejściowe, w tym drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi PCV
  • drzwi wewnętrzne, w tym modele drewniane
  • kompozycje roślinne w pojemnikach
  • akcesoria drzwiowe
  • okna PCV
  • okna aluminiowe
  • parapety
  • rolety

Wybierając nasz salon okien i drzwi Bessy Polska, mogą uzyskać Państwo dostęp do stolarki przeznaczonej do każdego obiektu. Oferujemy stolarkę do budynków spełniających standardowe wymagania energetyczne, a także do budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

Szeroka gama wariantów stolarki okiennej i drzwiowej, różne wzory i kolory powodują, że może być ona dopasowana zarówno do przestrzeni wyróżniających się nowoczesnym wzornictwem, jak również do tych o tradycyjnym stylu.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż okien i drzwi, ale służymy także profesjonalnymi usługami montażowymi. Wykwalifikowana ekipa montażowa Bessy Polska to gwarancja prawidłowego montażu stolarki.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami – będziemy mogli odpowiedzieć wówczas na wszystkie z nich.

Bessy Polska – salon okien i salon drzwi Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!