Sklep z drzwiami i salon drzwi Warszawa- Bessy Poland

Najbardziej wyeksponowanym elementem naszego budynku, zaraz obok okien, są drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na takie kwestie, jak solidna konstrukcja, estetyczny wygląd, a także wytrzymałe materiały. Istotny jest również producent - nasz sklep z dzwiami i salon drzwi poleca takie marki, jak Agmar, Porta, Pol-Skone, Intenso oraz Eurocolor.

Stolarka drzwiowa nie jest tania, zwłaszcza, że najczęściej połączona jest z innymi kosztownymi zakupami podczas budowy oraz renowacji domu. Poza tym, element ten powinien służyć Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was rozwiązania PCV powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:
• trwałe,
• estetyczne,
• funkcjonalne.

I właśnie takie propozycje znajdą Państwo w naszym asortymencie - zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego! Oferujemy warianty z drewna, aluminium i PCV - a dla Klientów poszukujących rozwiązań zapewniających najwyższe bezpieczeństwo, przygotowaliśmy również modele stalowe. Zapraszamy do przejścia na poniższe kategorie produktowe.

Drzwi Stalowe

Wybierając drzwi stalowe macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania tych drzwi. Do produkcji drzwi używane są tylko sprawdzone technologie oraz najwyższej jakości materiały.

Więcej

Drzwi Drewniane

W naszym salonie Bessy Polska znajdą Państwo pełną paletę wysokiej jakości drzwi drewnianych. Dostarczamy drewniane zewnętrzne Agmar oraz drzwi drewniane wewnętrzne od renomowanych producentów Agmar, Intenso, Porta, Pol-Skone, DRE, Erkado.

Więcej

Drzwi PCV

Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów.

Więcej

Drzwi Aluminiowe

W wiele zalet wyposażone są drzwi aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne, które mogą Państwo wykorzystywać korzystając z przygotowanej oferty. Sprzedawane przez nas drzwi trafiają do tysięcy klientów z całej Polski. Atutami tych produktów są przede wszystkim: - komfort użytkowania, - bezpieczeństwo, - wytrzymałość.

Więcej

Drzwi Zewnętrzne Warszawa

Salon Bessy Polska oferuje Państwu nowoczesne, stylowe i ciepłe drzwi zewnętrzne wykonane z naturalnego drewna. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę – szeroki wybór modeli renomowanych firm oraz fachowy montaż!

Więcej

Drzwi Wewnętrzne Warszawa

oprzez współpracę z najlepszymi producentami drzwi wewnętrznych możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości drzwi wewnętrzne w Warszawie wraz z profesjonalną usługą montażu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu Bessy Polska!

Więcej