Bezpieczne i wytrzymałe drzwi aluminiowe

W wiele zalet wyposażone są drzwi aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne, które mogą Państwo wykorzystywać
korzystając z przygotowanej oferty. Sprzedawane przez nas drzwi trafiają do tysięcy klientów z całej Polski. Atutami tych
produktów są przede wszystkim:
- komfort użytkowania,
- bezpieczeństwo,
- wytrzymałość.
Dzięki dostarczaniu drzwi aluminiowych wewnętrznych oraz zewnętrznych świetnej jakości, zbudowaliśmy u Państwa
zaufanie, które staramy się utrzymywać na wysokim poziomie.
Dodatkowe zalety
Oprócz wymienionych wcześniej korzyści, które niesie za sobą skorzystanie z naszej oferty metalowej stolarki otworowej,
są to rozwiązania charakteryzujące się odpowiednią izolacją termiczną. Mogą być wykorzystywane w obiektach
użyteczności publicznej, a także w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym.

NT 50

System 1-komorowy NT-50 bez przekładki termicznej nazywany potocznie systemem „zimnym” przeznaczony jest głównie do zabudowy wewnętrznej. Dzięki szerokości profili 52 mm odróżnia się na rynku od innych aluminiowych systemów bez przekładki termicznej, trwałością i żywotnością.

Więcej

PT 52

System 2-komorowy PT-52 (tzw. „ciepły”) przeznaczony jest do wykonywania zabudowy zewnętrznej, dzięki zastosowaniu przekładki termicznej. PT-52 to system wielu możliwości technologicznych przy wykonywaniu różnego rodzaju okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych.

Więcej

PT 60

Okna i drzwi NT-60 to system 3-komorowy, który dzięki bardzo dobrej izolacyjności termicznej, zyskał uznanie wśród inwestorów o wyższych wymaganiach oszczędności energii z zachowaniem zalet, jakie dają konstrukcje wykonane z aluminium. Okna i drzwi NT-60 z sukcesem znajdują zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym.

Więcej

PE 78

Okna i drzwi PE-78 to system 3-komorowy, zakwalifikowany do grupy materiałowej 1.0, spełniający wysokie wymagania stawiane izolacyjności termicznej. To system nie idący na kompromis w starciu z uciekającym ciepłem i dużymi gabarytami konstrukcji

Więcej