Drzwi Agmar Warszawa - drewniane wewnętrzne i zewnętrzne

W salonie Bessy Polska czekają na Państwa wyłącznie najwyższej jakości drzwi drewniane zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wśród nich znajduje się także stolarka renomowanego producenta Agmar!

Firma Agmar działa w branży od 1998 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stolarki drzwiowej z najlepszych gatunków drewna.

Drzwi Agmar to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających klientów. To drzwi cechujące się bezpieczeństwem, solidnością, a także funkcjonalnością. Stanowią one doskonałą propozycję do domów w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.

Drewno stosowane przez firmę Agmar jest starannie wyselekcjonowane. Firma posiada własny tartak i suszarnię, dzięki czemu może stale kontrolować jakość drewna używanego do produkcji swojej stolarki drzwiowej.

W asortymencie firmy Agmar można znaleźć szeroką gamę drzwi, w tym między innymi są to:

  • drzwi zewnętrzne, w tym modele płytowe, ramiakowe jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe
  • drzwi wewnętrzne przylgowe i bezprzylgowe z bezpiecznymi szybami klejonymi
  • akcesoria oraz dodatki, w tym klamki, szyldy, gałki, antaby i inne dodatki

Różnorodność gatunków drewna oraz stylów stolarki drzwiowej Agmar pozwala na jej dopasowanie do wielu aranżacji. Do dyspozycji są drzwi o klasycznym wyglądzie, w tym także z efektownymi przeszkleniami, a także modele posiadające nowoczesny wygląd. Drzwi dostępne są także w różnych wariantach wybarwień.

Firma Agmar dba także o środowisko naturalne. Do zasilania swojej suszarni drewna stosuje odnawialną energię z farmy wiatrowej. Do malowania Drzwi Agmar stosowane są wyłącznie bezpieczne, ekologiczne farby.

Dzięki współpracy Bessy Polska oraz Agmar możemy oferować szeroką gamę wysokiej jakości drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych. Są to drzwi w wymiarach standardowych oraz drzwi niestandardowe w nietypowych wymiarach.

Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy w doborze najlepszych wariantów drzwi drewnianych od firmy Agmar. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Bessy Polska – drzwi Agmar Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!