Drzwi PCV Warszawa

Drzwi wejściowe EUROCOLOR łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością, co sprawia, że chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, ceniącychniepowtarzalny wygląd, komfort użytkowania orazbezpieczeństwo. Rozwiązania, z których korzystamy przy produkcji drzwi wejściowych, idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa klasycznego, jak i budownictwa energooszczędnego.

Potrzeby oraz możliwości finansowe klientów są różne, dlatego w naszej ofercie znalazły się modele drzwi na każdą kieszeń:

 - klasa BRONZE: Drzwi PVC dedykowane osobom szukającym produktów w niskiej cenie z zachowaniem optymalnego standardu wyposażenia.

- klasa SILVER: Modele drzwi do domu klasycznego, ale też do nowoczesnych budynków, dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata w przystępnej cenie.

 - klasa GOLD: Zaprojektowane i wykonane z tworzywa PVC oraz markowych komponentów, spełniające wymogi budownictwa niskoenergetycznego, pretendujące do rozwiązań w budynkach pasywnych.

 - klasa GOLD Plus: Drzwi przyszłości z ultranowoczesnego tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® (następca PVC), zapewnijące najwyższą energooszczędność, trwałość i stabilność nieosiągalną w przypadku tradycyjnych drzwi PVC.