Drzwi Stalowe Warszawa

Salon drzwi i okien Bessy Polska prezentuje szeroki wybór drzwi stalowych o wszechstronnym zastosowaniu. Dostępne w naszym asortymencie drzwi stalowe to sprawdzony wybór tam, gdzie liczą się wytrzymałość, bezpieczeństwo i trwałość na lata.

Oferujemy drzwi stalowe od najlepszych marek, w tym między innymi drzwi MAR-TOM oraz drzwi Wikęd – bogata gama modeli powoduje, że mogą dobrać je Państwo indywidualnie do swoich potrzeb.

Bessy Polska – drzwi stalowe Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami drzwi stalowych w naszym asortymencie!

Drzwi stalowe to drzwi posiadające bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko w halach przemysłowych i magazynowych czy też w biurach, ale również mogą zostać zamontowane w mieszkaniach i w domach, w tym także w piwnicach, garażach, komórkach.

Wykonane ze stali drzwi bardzo dobrze sprawdzają się jako drzwi o specjalnym zastosowaniu, na przykład jako drzwi przeciwpożarowe (PPOŻ) czy też jako drzwi antywłamaniowe.

Ze względu na zastosowane do produkcji materiały drzwi stalowe zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią, wysokimi oraz niskimi temperaturami, uszkodzeniami mechanicznymi. Są także odporne na odkształcenia. Odpowiednie wykończenie antykorozyjne powoduje, że są także chronione przed rdzą.

Drzwi stalowe mogą także posiadać walory estetyczne. Dostępne są one w wielu różnych wariantach wzorniczych do wyboru, w tym między innymi w kolorach jednolitych oraz wykańczane są okleinami, w tym także okleinami drewnopodobnymi.

W naszym salonie Bessy Polska prezentujemy Państwu pełną kolekcję drzwi stalowych o szerokim zastosowaniu. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami tego typu stolarki można dobrać u nas drzwi stalowe, które będą perfekcyjnie nadawały się do każdego miejsca.

Służymy profesjonalnym doradztwem przy doborze odpowiednich drzwi stalowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Bessy Polska – drzwi stalowe Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 

Drzwi MAR-TOM

Dla klientów, którzy poszukują rozwiązań o szczególnie wzmocnionej konstrukcji, interesującą propozycją powinny okazać się drzwi stalowe firmy Martom. Jest to oferta, która wiąże się z szeregiem atutów dla korzystających z niej klientów.

Więcej

Drzwi WIKĘD

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL.

Więcej