Drzwi WIKĘD Warszawa

W salonie Bessy Polska oferujemy Państwu szeroką gamę drzwi Wikęd – renomowanego polskiego producenta oferującego nowoczesne, wytrzymałe i estetyczne drzwi stalowe.

Drzwi Wikęd gwarancja wysokiej jakości wykonania, a tym samym również pewność bezpieczeństwa na długie lata. Do produkcji drzwi firma wykorzystuje tylko sprawdzone technologie oraz starannie dobrane materiały wysokiej jakości, co w połączeniu z rozbudowanym parkiem maszynowym i stale wprowadzanymi do oferty nowościami pozwala jej zadowolić gusta najróżniejszych klientów.

W firmie Wikęd klienci mogą zamówić światowej klasy drzwi stalowe. Są one dostępne w wielu różnych wariantach do wyboru. Każdy z rodzajów drzwi dostępny jest w wielu wzorach, a każdy z tych wzorów w paru kolorach podstawowych oraz na indywidualne zamówienie, w kolorach palety RAL. Dzięki tak bogatej mogą Państwo dobrać drzwi w taki sposób, aby budynek nabrał szyku i elegancji, bez konieczności rezygnacji z trwałości i funkcjonalności. Co więcej, to wszystko za przystępną cenę!

Firma Wikęd koncentruje się na tym, aby jej drzwi były także bardzo ciepłe. Specjalne materiały i konstrukcje powodują, że cechują się one bardzo dobrą izolacyjnością termiczną. Drzwi Wikęd spełniają również wymagania drzwi antywłamaniowych w klasie RC2.

W naszym salonie Bessy Polska jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować naszym klientom kompleksową obsługę, która obejmuje fachowe doradztwo, a także specjalistyczny montaż stolarki drzwiowej. Nasi specjaliści zawsze są do Państwa dyspozycji.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu oraz świadczonych usług jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

Bessy Polska – drzwi Wikęd Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży!

Wybierając drzwi Wikęd macie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Do produkcji drzwi używamy tylko sprawdzonych technologii oraz najlepszych materiałów co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wciąż wprowadzanymi nowościami pozwala nam zadowolić gusta najróżniejszych klientów.

Pobierz katalog drzwi Wikęd