Drzwi Pol Skone Warszawa

W salonie Bessy Polska Warszawa oferujemy wysokiej jakości drzwi drewniane od firmy Pol-Skone. Przygotowaliśmy pełną kolekcję stylowych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych do każdego domu i mieszkania!

Firma Pol Skone została założona w 1990 roku. Obecnie jest jedną z największych firm w branży stolarki budowlanej w Polsce. Dzisiaj drzwi Skone to przeszło 450 różnych wzorów dla każdego klienta. Ze względu na ich funkcjonalność, estetykę, a także wysoką jakość wykonania są one doceniane nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Produkty Pol-Skone zostały także wielokrotnie uhonorowane branżowymi nagrodami i wyróżnieniami.

Aktualnie drzwi Skone to jedna z najpopularniejszych propozycji w kategorii drzwi zewnętrznych i wewnętrznych – stanowią one atrakcyjne połączenie pomiędzy najwyższą jakością oraz korzystnymi, konkurencyjnymi cenami.

Oferta firmy Pol-Skone włącza między innymi:

  • drzwi zewnętrzne – także modele antywłamaniowe, modele drewniane oraz wykonane z innych materiałów, pełne oraz z przeszklonymi pakietami szybowymi
  • drzwi wewnętrzne w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym, które wykańczane są ekologicznymi farbami, okleinami drewnopodobnymi, laminatami, fornirami, także z różnymi efektownymi przeszkleniami
  • drzwi techniczne – przeciwpożarowe, dźwiękoizolacyjne, specjalnego przeznaczenia
  • drzwi przesuwne
  • dostawki do drzwi
  • akcesoria drzwiowe – klamki, wkładki, szyldy, osłonki na zawiasy oraz inne elementy

Szeroka gama materiałów oraz kolorów produktów Pol-Skone powoduje, że pozwalają one na stworzenie różnorodnych, niebanalnych przestrzeni. Dzięki najwyższej jakości materiałom, mogą one także posłużyć na wiele lat i stale cieszyć swoją funkcjonalnością oraz elegancją.

W salonie drzwi i okien Bessy Polska do Państwa dyspozycji zawsze są nasi specjaliści, którzy są gotowi do doradzenia w wyborze najlepszych modeli stolarki. Jeśli masz dodatkowe pytania, zwróć się do nas – odpowiemy na nie wyczerpująco.

Bessy Polska – drzwi Pol Skone Warszawa – zapraszamy do zakupienia stolarki drzwiowej w naszym salonie!