Nowoczesne i energooszczędne okna na wymiar

Firma BESSY POLSKA Sp. Z O.O. przy współpracy z firmą EUROCOLOR  oferuje produkty markowe, wykonane z należytą starannością, przynoszące konkretne i wyraźne korzyści. Podstawowym założeniem proponowanych rozwiązań jest połączenie aspektów dotyczących wysokiej jakości, gwarancji bezpieczeństwa, zarządzania energią i komfortu obsługi na długie lata. Produkty firm EUROCOLOR są produktami o najwyższym standardzie europejskim. Wymiana okien.

Do wyróżniających się cech okien i drzwi  należy zaliczyć:

  • nowoczesne wzornictwo
  • energooszczędność
  • wysoką izolacyjność akustyczną
  • zabezpieczenie antywłamaniowe
  • wysoka jakość powierzchni zewnętrznych
  • szczelność konstrukcji
  • stabilność konstrukcji
  • łatwość konserwacji.

Okna antywłamaniowe i dźwiękoszczelne

Obok klasycznych rozwiązań wykonywane są okna i drzwi o dowolnych kształtach (koła, łuki, trapezy, trójkąty i inne) i kolorach (okleinowane jednostronnie na zewnątrz lub od wewnątrz, okleinowane obustronnie na rdzeniu brązowym lub białym, w szerokiej palecie folii drewnopodobnych) jak róznież okna. Nasi dostawcy są w pełni przygotowani na zastosowanie najnowszych rozwiązań w zakresie systemów PVC oraz okuć i szyb zespolonych.

Starając się wyprzedzić oczekiwania klientów oferta jest systematycznie poszerzana o coraz to nowsze rozwiązania produktowe, przykładem których mogą być wprowadzone innowacyjne rozwiązania takie jak: Drzwi podnośno przesuwne, aluminiowe nakładki na okna PVC, ciepła ramka wewnątrzszybowa Superspacer.

Najbliższe dzielnice i miejscowości skąd można do Nas dojechać i obejrzeć ofertę: babice, bemowo, błonie, izabelin, ożarów mazowiecki, piastów, pruszków, ursus, włochy.

 Życzymy Państwu pełnej satysfakcji z zapoznania się z ofertą naszej firmy!

 

Okna Eurocolor

W salonie Bessy Polska oferujemy Państwu wysokiej klasy okna Eurocolor – polskiego producenta posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży stolarki okiennej. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi modelami okien dostępnych w naszym asortymencie!

Więcej

Okna Rehau

Salon Bessy Polska oferuje pełną gamę wysokiej jakości okien – w naszym asortymencie znalazły się również okna Rehau dostępne w wielu różnych wariantach do wyboru. To sprawdzona propozycja dla wymagających klientów!

Więcej

Okna Schuco

Bessy Polska to nowoczesne okna przeznaczone do wielu obiektów – naszym klientom dostarczamy także wysokiej jakości okna Schuco wykonane z PCV oraz aluminium.

Więcej

Okna Veka

Oferujemy nowoczesne okna Veka wykonane z tworzyw sztucznych w wielu wariantach do wyboru. W salonie Bessy Polska czeka na Państwa szeroka gama okien PCV tej marki.

Więcej