Okna aluminiowe Warszawa

Nasze okna wykorzystujące profile aluminiowe, gwarantują uzyskanie wysokiego standardu użytkowego i estetycznego. Dzięki dobrym właściwościom statycznym oraz wysokiej trwałości, a także odporności na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i mechanicznych, wyroby EUROCOLOR od lat cieszą się dużym uznaniem klientów, ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Bessy Polska to nowoczesne rozwiązania w branży stolarki okiennej. W naszym asortymencie znalazły się także okna aluminiowe od firmy Eurocolor, która od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnej stolarki budowlanej.

Eurocolor to wysokiej klasy produkty powstające z najwyższej jakości materiałów. Dzisiaj to jeden z liderów w produkcji stolarki w Polsce. Aktualnie w jego asortymencie dostępne są różnego rodzaju produkty, w tym między innymi okna, drzwi, rolety, bramy, a także akcesoria.

W asortymencie firmy dostępna jest także stolarka aluminiowa, w tym okna aluminiowe przeznaczone do różnych budynków, także do domów jednorodzinnych i mieszkań. Dzięki nim można łatwo stworzyć przestrzeń, w której każdy czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Stolarka aluminiowa firmy Eurocolor to doskonałe połączenie funkcjonalności oraz estetycznego designu. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, a także dbałość o najmniejsze detale powoduje, że alu-produkty firmy Eurocolor to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających klientów.

Wśród najważniejszych zalet okien aluminiowych Eurocolor znajdują się:

  • optymalne wymiary skrzydła i ościeżnicy dla wieloletniej trwałości i funkcjonalności
  • nowoczesne przekładki termiczne, które zapewniają wysoki poziom termoizolacji, także dla domów niskoenergetycznych
  • okucia od renomowanych producentów wyróżniające się łatwym serwisowaniem
  • zawiasy normalne lub ukryte
  • specjalne uszczelki zapewniające maksymalną szczelność i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi
  • technologie zapewniające wysoką izolacyjność akustyczną
  • niebanalny design – poza standardowymi kolorami dostępne są także kolory metaliczne, które wyróżniają okna aluminiowe Eurocolor na tle innych produktów

Wszystkim z naszych klientów zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze najlepszych modeli stolarki aluminiowej – nasi specjaliści doradzą, jakie okna aluminiowe będą najlepiej pasowały do danego obiektu. Odpowiemy także na inne z Państwa pytań dotyczące naszego asortymentu i usług.

Bessy Polska – okna aluminiowe Warszawa – zapraszamy Państwa do złożenia zamówienia na drzwi aluminiowe w naszym salonie!

NT 50

System 1-komorowy NT-50 bez przekładki termicznej nazywany potocznie systemem „zimnym” przeznaczony jest głównie do zabudowy wewnętrznej. Dzięki szerokości profili 52 mm odróżnia się na rynku od innych aluminiowych systemów bez przekładki termicznej, trwałością i żywotnością.

Więcej

PT 52

System 2-komorowy PT-52 (tzw. „ciepły”) przeznaczony jest do wykonywania zabudowy zewnętrznej, dzięki zastosowaniu przekładki termicznej. PT-52 to system wielu możliwości technologicznych przy wykonywaniu różnego rodzaju okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych.

Więcej

PT 60

Okna i drzwi PT-60 to system 3-komorowy, który dzięki bardzo dobrej izolacyjności termicznej, zyskał uznanie wśród inwestorów o wyższych wymaganiach oszczędności energii z zachowaniem zalet, jakie dają konstrukcje wykonane z aluminium. Okna i drzwi PT-60 z sukcesem znajdują zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym.

Więcej

PE 78

Okna i drzwi PE-78 to system 3-komorowy, zakwalifikowany do grupy materiałowej 1.0, spełniający wysokie wymagania stawiane izolacyjności termicznej. To system nie idący na kompromis w starciu z uciekającym ciepłem i dużymi gabarytami konstrukcji.

Więcej