Okna Rehau Warszawa

Salon Bessy Polska Warszawa oferuje pełną gamę wysokiej jakości okien – w naszym asortymencie znalazły się również okna trzyszybowe Rehau dostępne w wielu różnych wariantach do wyboru. To sprawdzona propozycja dla wymagających klientów!

Rehau to firma, która została założona w miejscowości Rehau w Niemczech w 1948 roku. Od tego czasu firma ta specjalizuje się w produkcji wyrobów wykonanych z polimerów, w tym między innymi dla budownictwa, motoryzacji oraz dla przemysłu. Aktualnie siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii.

W asortymencie firmy Rehau dostępne są również nowoczesne okna trzyszybowe wykonane z PCV. To idealna propozycja przeznaczona dla klientów poszukujących okien funkcjonalnych, ciepłych, trwałych, a także wygodnych w obsłudze. Różne rodzaje systemów okien PCV Rehau umożliwiają dobór odpowiednich rozwiązań do wielu miejsc montażu.

Aktualnie okna Rehau to szeroka gama systemów do wyboru. Wśród nich znajdują się:

  • okna Synego – system okienny PCV wyróżniający się niskim współczynnikiem przenoszenia ciepła, dzięki czemu doskonale nadaje się on do budownictwa energooszczędnego, do wyboru szeroka gama profili, kształtów oraz kolorów
  • okna Synego NL – system okien PCV bazujący na optyce tradycyjnych okien holenderskich produkowanych z drewna
  • okna Brilliant-Design – system profili PCV wyróżniający się wysoką ochroną cieplną oraz różnorodnością dostępnych rozwiązań, także dedykowany do domów energooszczędnych oraz termomodernizowanych, dostępny w różnych wariantach do wyboru
  • okna Euro-Design 70 – systemy okienne o głębokości zabudowy 70 mm, z pięciokomorowym profilem oraz dobrymi parametrami izolacyjności

W naszym salonie Bessy Polska Warszawa oferujemy szeroką gamę okien Rehau – służymy fachową pomocą w wyborze najlepszych wariantów okien tej marki. Nasi pracownicy mogą odpowiedzieć także na inne Państwa pytania dotyczące stolarki okiennej, aby pasowała ona idealnie do konkretnego miejsca montażu.

Bessy Polska – okna trzyszybowe Rehau Warszawa – zapraszamy do złożenia zamówienia na stolarkę okienną w naszym salonie!