Rolety Maxtherm Warszawa

Zastosowanie w roletach Maxtherm najwyższej jakości komponentów pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami rolet zewnętrznych. Rolety Maxtherm zapewniają niepowtarzalny komfort użytkowy, energooszczędność, ochronę przed niepożądanym wzrokiem i hałasem.

System
Niemiecki system marki ALUKON, roleta zewnętrzna podtynkowa z aluminium do montażu przed oknem lub drzwiami w uprzednio przygotowanym nadprożu lub na elewacji (wymagana zabudowa) – utrudniająca włamanie i zapewniająca ochronę przed zimnem, uciążliwym hałasem, nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskim spojrzeniem, dla budownictwa nowo powstającego.

Skrzynka
Skrzynka o wysokości 138 mm i 165 mm z klapą rewizyjną w formie skośnej do celów serwisowych – możliwość zabudowy zapewnia nowatorski i spójny wygląd z elewacją budynku oraz gwarantuje komfort użytkowania na długie lata.

Pancerz
Pancerz z wypełnieniem pianką poliuretanową tworzący pomiędzy roletą a oknem tzw. poduszkę powietrzną, zapewniając dodatkową energooszczędność a także ochronę przed wiatrem, uciążliwym hałasem i ciepłem w słoneczne dni (efekt podwójnej ściany). Odpowiednia konstrukcja pancerza zapewnia jego komfortową i cichą prace podczas zwijania/rozwijania, a aluminiowa budowa i specjalna powłoka lakiernicza gwarantuje jego trwałość i niezmienność kolorów na wiele lat.

Moskitiera
Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery w każdej z dostępnych skrzynek z hamulcem spowalniającym zwijanie, zabezpieczającym przed gwałtownym zwinięciem siatki – zapewnienie skutecznej ochrony przed owadami przy otwartym oknie.

Sterowanie
Komfortowa obsługa, dzięki różnym systemom napędów:

  • ręczny: pasek lub korba;
  • elektryczny przewodowy: silnik z tradycyjnym wyłącznikiem – zapewniający łatwe podnoszenie i opuszczanie nawet ciężkich rolet;
  • elektryczny przewodowy: silnik z indywidualnym programatorem czasowym – zapewniający automatyczne podnoszenie lub opuszczanie się rolet o określonej godzinie lub podczas nieobecności w domu;
  • radiowy: silnik ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym o unikalnej częstotliwości 868 Mhz – umożliwiający komfortową i dziecinnie prostą obsługę za pomocą pilota, jak i automatyczne podnoszenieblub opuszczanie się rolet o określonej godzinie.

Rodzaj zabudowy
Budowa i specyfikacja skrzynki podtynkowej umożliwia jej całowitą zabudowę (poza klapą rewizyjną) w uprzednio przygotowanym nadprożu lub na elewacji (wymaga zabudowy), pozwalając na adaptację rolety do indywidualnych potrzeb.

Parametr
Bardzo dobry parametr Uf = 0,69 W/m2K.

Gwarancja
Rolety białe i kolorowe: 3 lata. Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.

Kolorystyka
Standard: biały. Wersje kolorystyczne: lakierowane wg palety kolorów EUROCOLOR. Pancerz rolet lakierowany na wiele kolorów RAL.

Unikalne właściwości

  • montaż rolety od strony zewnętrznej – zapewnia brak utraty energii grzewczej oraz podwyższa ochronę przed hałasem, dzięki temu, że skrzynka położona jest poza powierzchnią okna, eliminując tym samym powstające mostki termiczne;
  • specjalnie dobrane i lakierowane aluminium wykorzystane do budowy skrzynki roletowej – zapewniające wysoką stabilność konstrukcji, nawet przy dużej szerokości rolety oraz charakteryzujące się dużą odpornością na korozję i wpływ czynników atmosferycznych, zapewniając niezmienny wygląd przez lata.